Pendik Petek Temizleme


Pendik' te Doğalgaz
Petek Radyatör Temizleme

0535 874 28 38

Pendik' te son teknoloji modern makinelerimiz ve kimyasal ilaçlarımızla petek temizliği işlerinizi yapıyoruz. Kalorifer petekleriniz ve tesisat borularınız zamanla içerisinde kurum bağlamaktadır. Bu bağlayan kurum ve balçık çamur sebebiyle kombinizde düzgün çalışmaz doğru dürüstte ısınamazsınız, dolayısı ile de doğalgaza tonla para ödersiniz.

Tesisatın içerisindeki bu kurum kombinizin devir daim motorunun sağlıklı çalışmasını engeller ve ısınan suyun tam devir yapmasını kısıtlar, pislikle ve kurumla dolan petekler ısıyı çevresine yayamaz ki bu da size kombinin derecesini biraz daha yükseltmenize sebep verir ve maalesef bu durumda hak verirsiniz ki faturaya yansır ama buda pek sonuç vermez.

Sizde peteklerinizden tam verim alamıyor, çok ödüyor, ısınamıyorsanız ve tesisatınız 5 yılı geçtiyse mutlaka tesisatınızın ve peteklerinizin kimyasal ilaçlarla temizlenmesi gerekmektedir. Kalorifer petekleriniz tam randımanlı ısıtmıyorsa bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyorsa kalorifer peteğiniz sadece kendini ısıtıyorsa, kalorifer peteklerinizin temizlenme vakti gelmiş demektir.

Pendik ve tüm mahallelerinde  (Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi) kalorifer radyatör petek temizleme ile hem yakıttan tasarruf etmek hem de ısınmak istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz.