Pendik Musluk, Çeşme, Armatür Montaj, Arıza Tamir


Pendik' te Musluk, Çeşme, Armatür, Batarya
Montaj, Tamir Servisi

0535 874 28 38

Pendik' te çeşme, musluk ve bataryalarınızın tamirini için servislerimiz vardır. Her musluk, çeşme, batarya damlatıyor yada su kaçırıyor diye değiştirlmesi gerekmez. Günümüzde uğraşmak istemeyen ustalar bu musluk arızalı değişecek diyerek müşterilerini zarara uğratıyor hemde milli servetimizi heba ediyorlar.

Evinizdeki tüm musluk, çeşme, armatür ve bataryaların tamir ve bakımını sadece servis ücreti karşılığında yapıyoruz. Musluk, çeşme ve bataryalar değişik yerlerinden arıza verebilirler. Muslukların, çeşmelerin conta yatağının bozulması durumunda en iyi contayı bile taksanız damlatmaya devam edecektir. Bu gibi durumlarda conta yataklarının raybalanması gerekmektedir. Salmastralarından arıza yapan musluk ve bataryaların salmastralarının değişmesi gerekebilir.

Pendik ve tüm mahallelerinde  (Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi) çeşmelerinizin, musluklarınızın, armatürlerinizin, bataryalarınızın montaj ve tamirini yaptırmak istiyorsanız bizi 7/24 arayabilirsiniz.