Pendik Su Tesisatı, Sıhhi Tesisat Montaj, Arıza Tamir


Pendik' te Doğalgaz Tesisatı
Montaj, Arıza Tamir Servisi

0535 874 28 38

Merkezi ve bireysel kullanım olarak ikiye ayırdığımız doğalgaz tesisatları, öncelikli konutlarda ısıtma, sıcak su elde etme ve pişirme amaçlı kullanılmaktadır. Isıtma sistemini kombi ve kazanlarla sağlarken sıcak su elde etmeyi yine kombi veya şofbenle sağlamaktayız. Pişirme amaçlı taleplerde ise doğalgaz dönüşümlü fırınlar ile sağlamaktayız.

Şirket olarak doğalgaz tesisatı ile ilgili her türlü talebe en verimli şekilde cevap verebilecek seviyede hizmet vermeyi amaç edindik. Yapmakta olduğumuz doğalgaz hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz;

Sadece binasına doğalgaz tesisatı isteyen müşterilerimize, Fabrikamda, iş yerimde, ofisimde ısınma amaçlı doğalgaz tesisatı istiyorum diyen işveren müşterilerimize, Merkezi sistem tesisat yaptırmak istiyoruz diyen müşterilerimize, Sadece daireme doğalgaz tesisatı istiyorum diyen müşterilerimize, Sadece plastik tesisat istiyorum diyen müşterilerimize, Sadece tesisatımın projelendirmesinin yapılmasını istiyorum diyen müşterilerimize v.b.

Toplu kullanım alanlarıda dahil olmak üzere doğalgazın ulaştığı her yerde doğalgaz tesisatı ile ilgili olan her hizmeti vermekteyiz..

Pendik ve tüm mahallelerinde (Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Göçbeyli Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi) doğalgaz tesisatçısı, doğalgaz tesisat servisi ustası ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçerek size en kısa sürede çözüm sağlayalım.